Accommodatie

Overnachten in een kasteel…

Het Historisch Vakantiehuis in Loon op Zand, met zijn bijgebouwen en kasteeltuin, heeft zowel binnen als buiten een aangename sfeer, waardoor je voelt dat je op een speciale plek verblijft.

De begane grond is voorzien van een volledig ingerichte keuken, toilet en woonkamer.

Op de eerste verdieping van het Historisch Vakantiehuis in Loon op Zand zijn twee slaapkamers met luxe bedden. Bij de hoofdslaapkamer is aansluitend een badkamer met bad, douche, wastafel en toilet.

Er is ook een bedbank, zodat je met maximaal vier volwassenen en één kind kunt overnachten. De verhuurders kijken er naar uit om je te mogen verwelkomen als gast.

♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥

Bekijk beschikbaarheid

Aantal Personen

1, 2, 3, 4

Land

Nederland

Provincie

Noord-Brabant

Unieke overnachting boeken?

Voor meer informatie en het reserveringen van deze unieke en fijne vakantieplek klik je op de groene knop: Bekijk beschikbaarheid.

  • Op de website van de eigenaar, verhuurder en/of partner vind je alle relevante informatie, huurprijzen en beschikbaarheid.
  • Je kunt rechtstreeks bij de eigenaar, verhuurder en/of partner een reserveringsverzoek doen of zelfs direct boeken.
  • Je hebt vervolgens alleen nog contact met de eigenaar, verhuurder en/of partner.

Deze unieke plekken vind je vast ook leuk

Volg Villapparte op Social Media

Adverteren op Villapparte?