Vakantiehuis Mooi Schoorl 17 Zwembad is een luxe vakantiehuis voor 4 personen met een fantastisch buitenzwembad. Dit heerlijke vakantiehuis ligt op vakantiepark Mooi Schoorl in Noord-Holland en heeft naast het privé-zwembad: een Boretti keuken, een regendouche, een bubbelbad, een wijnklimaatkast én een Weber barbecue.
Vanaf
Omschrijving van de accommodatie
Tijdens je verblijf in Vakantiehuis Mooi Schoorl 17 Zwembad kun je je optimaal uitleven rond het zwembad waar diverse zitjes zijn gecreëerd.
Je kunt hier loungen rond de vuurplaats of ontspannen op de luxe ligbedden. Op het terras vind je tevens een grote eettafel met Weber Spirit barbecue, goed voor vele uren gezelligheid en heerlijk eten.
Vakantiehuis Mooi Schoorl 17 Zwembad ligt op loopafstand van het centrum van Schoorl. Hier vind je de Klimduin, leuke restaurantjes, fietsverhuur, winkels en natuurlijk de geweldige terrassen.
Vanaf het park fiets je in ongeveer 15 minuten, via een prachtige route door de duinen, naar de zee en het strand. Het is ongeveer 35 minuten door het bos lopen naar kunstenaarsdorp Bergen.
Genieten toch?
Liever een andere streek? Bekijk de vakantiehuizen in Noord-Holland op Villapparte.
♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥
Direct bij de eigenaar, geen tussenpersoon
Villa Sajona en Villa Berrenda zijn twee moderne villa's in Tiscamanita op Fuerteventura, elk met twee slaapkamers en twee badkamers. In de tuin is een barbecue en een eettafel.
Vanaf
Villa Petra is een vrijstaand chalet voor 9 personen op vakantiepark Riesneralm Chalets in Donnersbachwald. Het heeft een Finse sauna in de badkamer en een hottub buiten.
Vanaf
Villa Mamba en Villa El Ranchito By Seric zijn twee moderne villa's in Torremolinos aan de Costa del Sol, met een privézwembad in de tuin. Het strand ligt op circa 1 kilometer.
Vanaf
Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.
Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.