Vanaf
Een bungalow tussen de wildroosters, met de Loenermark achter het wildhek en een overdekt zwembad op het park. Landal Coldenhove ligt bij Eerbeek in de bossen van de oostelijke Veluwe, op ongeveer 30 kilometer van Arnhem. Hieronder staan de accommodaties van Coldenhove die wij hebben uitgekozen: van een luxe bungalow voor twee met sauna tot een groepsbungalow voor twaalf, en van een babybungalow tot een safaritent. Kijk ook bij alle vakantiehuizen in Gelderland.
Een safaritent voor zes op Landal Coldenhove, op een van de mooiste plekken van het park: naast de camping, op zo'n 50 meter van het wildhek naar de Loenermark. Er staan maar vijf van deze tenten.
Vanaf
Een luxe bungalow voor zes op Landal Coldenhove, verdeeld over twee verdiepingen. Beneden brandt de houtkachel, en na het fietsen wacht de eigen opgietsauna.
Vanaf
Een luxe bungalow voor twee op Landal Coldenhove bij Eerbeek, met een open haard in de woonkamer en een eigen sauna-/infraroodcombinatie. Alles ligt gelijkvloers, en de bossen van de Veluwe beginnen achter het park.
Vanaf
Een vrijstaande luxe bungalow voor tien op Landal Coldenhove, met een sauna, een bubbelbad en een overdekt terras met loungeset, terrashaard en barbecue. Alle vijf slaapkamers liggen gelijkvloers.
Vanaf
Een vrijstaande kinderbungalow voor zes op Landal Coldenhove, met een stapelbed, speelgoed en een kindertafel met stoeltjes. Alles ligt gelijkvloers, en voor regenachtige dagen heeft het park een indoorspeelparadijs en een overdekt zwembad.
Vanaf
Een vrijstaande bungalow voor zes op Landal Coldenhove waar twee honden mee mogen. De tuin is omheind tot 120 centimeter hoog, en een bench, een mand en voer- en drinkbakken staan al klaar.
Vanaf
Een vrijstaande groepsbungalow voor twaalf op Landal Coldenhove, breed toegankelijk en geschikt voor gasten met een lichte lichamelijke beperking. Er zijn een opgietsauna, een bubbelbad en een houtkachel.
Vanaf
Een vrijstaande bungalow voor vier op Landal Coldenhove, met een open haard midden in de woonkamer, een opgietsauna met infrarood en een bubbelbad. Alles ligt gelijkvloers, met grote ramen naar het bos.
Vanaf
Een vrijstaande bungalow voor acht op Landal Coldenhove, met een houtkachel in de woonkamer en een veranda aan het bos. Twee honden mogen mee, en alles ligt gelijkvloers.
Vanaf
Een vrijstaande babybungalow voor vier op Landal Coldenhove. Wieg, commode, babybad, babyfoon en flessenwarmer staan al klaar, en de tuin is omheind. Je hoeft dus vooral de baby zelf mee te nemen.
Vanaf
Vanaf
In Luxe bungalow Coldenhove 2L zit je met z’n tweeën bij de open haard, met een eigen sauna-/infraroodcombinatie en een opgemaakt bed bij aankomst. Comfort bungalow 4CE is vrijstaand, voor vier, met een open haard, een opgietsauna en een bubbelbad. Chalet Coldenhove 4A is een houten boswachterschalet aan de rand van het park, dicht bij de wandeluitgang.
In de babybungalow 4CN staan wieg, commode, babybad en babyfoon al klaar, en de tuin is omheind. De kinderbungalow 6CK heeft een stapelbed, speelgoed en een kindertafel. Wie wil glampen, kiest de safaritent 6ST, op 50 meter van het wildhek naar de Loenermark (van april tot en met september, sanitair op de camping).
In de hondenbungalow 6BD mogen twee honden mee, met een omheinde tuin, een bench en een mand. Bungalow 8C1 is voor acht, met een houtkachel en een veranda, en ook hier zijn twee huisdieren welkom.
Luxe bungalow 6L heeft een opgietsauna, een bubbelbad en twee badkamers. Luxe bungalow 10EL is voor tien, met alle slaapkamers gelijkvloers en een overdekt terras met terrashaard en barbecue. Groepsbungalow 12LT is voor twaalf, breed toegankelijk, met een aangepaste slaapkamer en badkamer beneden.
Geen filters op prijs of sterren, maar op sfeer. Handig als je nog niet precies weet wat je zoekt.
In het overdekte zwembad zwem je tijdens je verblijf onbeperkt, met een peuterbad, een kinderglijbaan en een stroomversnelling, en buiten is er een spraypark met fonteintjes. Kinderen klimmen in het indoorspeelparadijs en op de klimwand, springen op de airtrampoline en dansen met Bollo. Verder zijn er een bowlingbaan, adventure golf, een boogschietbaan en een fietsverhuur met mountainbikes, e-bikes en bakfietsen. Restaurant De Brasserie serveert Veluwse streekgerechten.
Vanaf het park wandel en fiets je zo de Loenermark in, met naaldbossen en zandverstuivingen; met wat geluk zie je een ree of een vos. Voor een dagje uit liggen Burgers’ Zoo in Arnhem, Apenheul en Paleis Het Loo in Apeldoorn en De Julianatoren binnen bereik, en de schaapskooi van Loenen is vlakbij.
Landal verhuurt op Coldenhove ruim twintig typen accommodaties, en veel lijken op elkaar. Wij laten er een selectie zien die echt verschilt: met eigen wellness, voor de hond, voor baby’s en kleine kinderen, voor een groep of in de natuur. Je boekt rechtstreeks bij Landal; Villapparte rekent zelf geen extra kosten.
Op zoek naar meer huizen met wellness? Bekijk onze vakantiehuizen met sauna of de huisdiervriendelijke vakantiehuizen.
Landal Coldenhove ligt aan de Boshoffweg 6 in Eerbeek, in Gelderland. Het park ligt in de bossen van de oostelijke Veluwe, tussen de wildroosters, met de Loenermark achter het wildhek. Arnhem ligt op ongeveer 30 kilometer, en ook Apeldoorn en Nijmegen zijn dichtbij.
Luxe bungalow 2L heeft een sauna-/infraroodcombinatie, Comfort bungalow 4CE een opgietsauna met infrarood en een bubbelbad. Luxe bungalow 6L, Luxe bungalow 10EL en Groepsbungalow 12LT hebben allemaal een eigen sauna en een bubbelbad.
Ja. In de hondenbungalow 6BD en in Bungalow 8C1 mogen twee huisdieren mee, in Chalet 4A één. In een deel van de andere bungalows mag het ook; de babybungalow, de safaritent en Luxe bungalow 10EL zijn huisdiervrij. Je hond mag mee in de kas van De Brasserie, en in de buurt is een losloopgebied.
Ja. Het overdekte zwembad heeft een peuterbad, een kinderglijbaan en een stroomversnelling, en buiten is er een spraypark. Er zijn een indoorspeelparadijs, een klimwand, een airtrampoline en Bollo. Voor de kleinsten is er de babybungalow 4CN, voor jonge kinderen de kinderbungalow 6CK.
Ja, in een van de vijf safaritenten naast de camping, op ongeveer 50 meter van het wildhek naar de Loenermark. De safaritent 6ST is voor zes, met een hemelbed, een stapelbed en een overdekte veranda. Hij is te huur van april tot en met september en heeft geen eigen badkamer: het sanitair is op de camping, op ongeveer 200 meter.
Groepsbungalow 12LT is voor twaalf personen, met zes slaapkamers en drie badkamers. Luxe bungalow 10EL is voor tien, met vijf slaapkamers op één verdieping en een overdekt terras met terrashaard en barbecue. Voor acht is er Bungalow 8C1.
Groepsbungalow 12LT is breed toegankelijk en geschikt voor gasten met een lichte lichamelijke beperking, met een aangepaste slaapkamer en een aangepaste badkamer met vlakke douche en beugels op de begane grond. De deuren zijn 75 centimeter breed, dus alleen geschikt voor een kleine rolstoel; een oprijplank vraag je aan bij het boeken.
Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.
Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.