Villa Tamarindo 5

fuerteventura ›
Corralejo,
spanje
Fuerteventura Provincie
Eliza was Here Huisdieren niet toegestaan
3
2

Highlights

Waarom wij dit huis kozen
Villa Tamarindo 5 is een authentieke Spaanse villa bij Corralejo op Fuerteventura. Je hebt drie slaapkamers, twee badkamers, een woonkamer, een keuken en een privézwembad met ligstoelen, parasol en tafel. De privacy is een van de pluspunten. Het centrum van Corralejo ligt op circa 1 kilometer en het zandstrand op circa 1500 meter. De luchthaven is circa 35 kilometer ver. Kijk welke vertrekdatum past en stel je reis samen.
- vakantiehuizen specialist bij Villapparte

Omschrijving van de accommodatie

Privacy, veranda en zwembad…

Rondtoeren, koffie op een Spaans pleintje en daarna terug naar je eigen zwembad. Villa Tamarindo 5 ligt bij Corralejo op Fuerteventura en is een authentieke Spaanse villa. Het centrum ligt op circa 1 kilometer, het zandstrand op circa 1500 meter.

Je hebt drie slaapkamers, twee badkamers, een woonkamer en een keuken. Buiten wacht een privézwembad met stoelen, parasol, ligstoelen en tafel. De villa biedt veel privacy. Wifi is gratis en er is een overdekt parkeerterrein.

Surfstranden en wijnhuizen liggen op korte afstand. De luchthaven ligt op circa 35 kilometer. Kijk welke vertrekdatum past.

♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥

Voorzieningen

Goed om te weten

Waar je zit

Op aanvraag
Gasten
In overleg

Direct bij de eigenaar, geen tussenpersoon

Gasten over dit huis
Ook iets voor jullie

Vergelijkbare huizen

Villa Tamarindo 5
Eliza was Here
Fuerteventura
· Corralejo

Villa Tamarindo 5

Villa Tamarindo 5 is een authentieke Spaanse villa met privézwembad bij Corralejo op Fuerteventura. Je hebt 3 slaapkamers, 2 badkamers en veel privacy.

  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Privézwembad met ligstoelen en parasol
  • Centrum op circa 1 kilometer
  • Strand op circa 1500 meter
  • Huisdieren niet toegestaan
3 slaapk.
2 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Tenuta Centoporte Resort Giurdignano
Eliza was Here
Apulië
· Giurdignano

Tenuta Centoporte Resort Giurdignano

Tenuta Centoporte Resort Hotel is een vierssterrenresort bij Giurdignano in Salento, met een tuin vol knusse zitjes, een zoutwaterzwembad met Balinese bedden en een restaurant dat elke dag lokaal kookt. Het historische Otranto ligt even verderop.

  • Vier sterren, rustig resort in Salento
  • Tuin met knusse zitjes, omringd door natuur
  • Zoutwaterzwembad met Balinese bedden
  • Restaurant en bar
  • Spa te reserveren, jacuzzi en yoga
  • Bedlinnen en handdoeken inbegrepen
  • Huisdieren toegestaan

Vanaf

Op aanvraag
Leonardo Trulli Resort Locorotondo
Eliza was Here
Apulië
· Locorotondo

Leonardo Trulli Resort Locorotondo

Leonardo Trulli Resort is een vierssterren boetiekhotel bij Locorotondo waar je slaapt in een trullo, een wit stenen huisje met puntdak. Er zijn een zwembad van 12 bij 8 meter, een spa met hamam en sauna en een restaurant met poolbar.

  • Vier sterren, slapen in een trullo
  • Zwembad van 12 bij 8 meter, deels verwarmd
  • Spa met hamam, sauna en jacuzzi (tegen betaling)
  • Restaurant en poolbar
  • Ontbijtbuffet met zelfgebakken brood
  • Huisdieren toegestaan
  • Centrum Locorotondo op 1,5 kilometer

Vanaf

Op aanvraag
Onze tips in je inbox

Nieuwe bijzondere plekken, als eerste weten?

Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.

Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.