/
/
Peralta Villas Boutique

Peralta Villas Boutique

catalonie ›
Renau,
spanje
Catalonië Provincie
Eliza was Here Huisdieren niet toegestaan

Highlights

Waarom wij dit huis kozen
Peralta Villas Boutique is een kleinschalig adres met twee villa's in het landelijke Renau in Catalonië. Elke villa heeft een eigen zwembad met ligstoelen en parasol, en het verblijf wordt elke drie dagen schoongemaakt. Fietsverhuur is gratis, en in een nabij dorpje vind je een supermarkt, bakkerij en lokale eetplekjes. Het strand ligt op circa 13 kilometer en de luchthaven van Barcelona op circa 88 kilometer. Kijk welke vertrekdatum past en plan je rustweek.
- vakantiehuizen specialist bij Villapparte

Omschrijving van de accommodatie

Vogels, zwembad en een bodega om de hoek…

Hier word je wakker van vogels. Peralta Villas Boutique bestaat uit twee villa's in een landelijke omgeving bij Renau in Catalonië, op korte afstand van een typisch Spaans dorpje met supermarkt, bakkerij en lokale eetplekjes.

Elke villa heeft een eigen zwembad met gratis ligstoelen en parasol. Het verblijf wordt elke drie dagen schoongemaakt, en bedlinnen en handdoeken worden dan ververst. Wifi op de kamer is gratis en fietsverhuur is gratis. Een kluisje en parkeerterrein zijn aanwezig.

Fiets de omgeving in of bezoek een van de bodega's. Het strand ligt op circa 13 kilometer. Kijk welke vertrekdatum past.

♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥

Voorzieningen

Goed om te weten

Waar je zit

Op aanvraag
Gasten
In overleg

Direct bij de eigenaar, geen tussenpersoon

Gasten over dit huis
Ook iets voor jullie

Vergelijkbare huizen

Peralta Villas Boutique
Eliza was Here
Catalonië
· Renau

Peralta Villas Boutique

Peralta Villas Boutique is een kleinschalig adres met twee villa's bij Renau in Catalonië, elk met een eigen zwembad. Je zit landelijk, tussen bodega's en groen.

  • Twee villa's, elk met eigen zwembad
  • Landelijk, tussen bodega's en groen
  • Gratis fietsverhuur
  • Schoonmaak en verschoning elke 3 dagen
  • Strand op circa 13 kilometer
  • Huisdieren niet toegestaan

Vanaf

Op aanvraag
Villa Alpenrose
Bij skipiste
Provincie
· Kötschach-Mauthen

Villa Alpenrose

Villa Alpenrose is een vrijstaande villa voor 12 personen direct aan de skipiste in Kötschach-Mauthen. Vanaf het overdekte terras kijk je uit op de Italiaanse bergen.

  • 12 personen
  • 5 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Circa 180 m²
  • Skilift op 300 meter
  • Huisdieren niet toegestaan
12 pers.
5 slaapk.
3 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Appartement Villa Charlotte
Huisdieren niet toegestaan
Provincie
· Quedlinburg

Appartement Villa Charlotte

Appartement Villa Charlotte is een appartement voor 2 personen op de eerste verdieping van een villa in Bad Suderode, een wijk van Quedlinburg. Vanaf het overdekte balkon kijk je uit over het dorp en de uitlopers van de Harz.

  • 2 personen
  • 1 slaapkamer en 1 badkamer
  • Circa 70 m²
  • Overdekt balkon met uitzicht
  • Quedlinburg (UNESCO) vlakbij
  • Huisdieren niet toegestaan
2 pers.
1 slaapk.
1 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Onze tips in je inbox

Nieuwe bijzondere plekken, als eerste weten?

Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.

Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.