Quinta dos 10

azoren ›
Ponta Delgada,
portugal
Azoren Provincie
Eliza was Here Familiehuisjes
4
2
1

Highlights

Waarom wij dit huis kozen
Tien hectare met sinaasappelboomgaarden, en Antonio die je bij aankomst zelf rondleidt over zijn landgoed. Dat is het soort ontvangst waar je een vakantie op de Azoren mee wilt beginnen. Je verblijft in een van de drie losse villa's, dus je hebt een eigen huis met een eigen voordeur. Het zwembad ligt tussen het groen en Ponta Delgada is drie kilometer. Met een 9,7 is dit het hoogst gewaardeerde adres in onze Portugese selectie.
- vakantiehuizen specialist bij Villapparte

Omschrijving van de accommodatie

Een boerderij van tien hectare met sinaasappelbomen op Sao Miguel...

De tien in de naam slaat op de omvang: tien hectare boerderij, met sinaasappelbomen, groene valleien en uitzicht dat maar door blijft lopen. Het landgoed heeft een rijke geschiedenis en Antonio, de eigenaar, leidt je er bij aankomst zelf rond.

Er staan drie losse villa's op het terrein: Belladonna, Nerina en Camelia. Elk is stijlvol ingericht en authentiek gehouden, met plek voor maximaal vier personen. Je hebt dus een eigen huis, geen kamer in een groter geheel.

Het buitenzwembad ligt tussen het groen, met ligstoelen en een parasol. Bedlinnen en handdoeken worden drie keer per week verschoond en de villa wordt twee keer per week schoongemaakt, wat voor een landgoed van deze omvang royaal is.

Ponta Delgada ligt op drie kilometer, de luchthaven op vier en de bushalte op honderd meter. Voor een eerste kennismaking met de Azoren zit je hiermee precies goed: rust op het erf, de stad binnen tien minuten.

Meer Portugese plekken met karakter vind je bij onze vakantiehuizen in Portugal.

♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥

Voorzieningen

Goed om te weten

Waar je zit

Vanaf € 113
/ nacht
Prijs afhankelijk van het seizoen en het aantal nachten.
Gasten
4

Direct bij de eigenaar, geen tussenpersoon

Gasten over dit huis
Ook iets voor jullie

Vergelijkbare huizen

Appartement Villa Charlotte
Huisdieren niet toegestaan
Provincie
· Quedlinburg

Appartement Villa Charlotte

Appartement Villa Charlotte is een appartement voor 2 personen op de eerste verdieping van een villa in Bad Suderode, een wijk van Quedlinburg. Vanaf het overdekte balkon kijk je uit over het dorp en de uitlopers van de Harz.

  • 2 personen
  • 1 slaapkamer en 1 badkamer
  • Circa 70 m²
  • Overdekt balkon met uitzicht
  • Quedlinburg (UNESCO) vlakbij
  • Huisdieren niet toegestaan
2 pers.
1 slaapk.
1 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Villa Sajona en Villa Berrenda
Eliza was Here
Fuerteventura
· Tiscamanita

Villa Sajona en Villa Berrenda

Villa Sajona en Villa Berrenda zijn twee moderne villa's in Tiscamanita op Fuerteventura, elk met twee slaapkamers en twee badkamers. In de tuin is een barbecue en een eettafel.

  • Twee villa's, elk met 2 slaapkamers
  • Elk 2 badkamers
  • Zwembad en tuin met barbecue
  • Keuken met vaatwasser
  • Kleine huisdieren toegestaan
  • Luchthaven op circa 30 kilometer

Vanaf

Op aanvraag
Villa Petra
Finse Sauna
Provincie
· Donnersbachwald

Villa Petra

Villa Petra is een vrijstaand chalet voor 9 personen op vakantiepark Riesneralm Chalets in Donnersbachwald. Het heeft een Finse sauna in de badkamer en een hottub buiten.

  • 9 personen
  • 4 slaapkamers en 3 badkamers
  • Circa 130 m²
  • Finse sauna en hottub
  • Maximaal 1 huisdier
  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
9 pers.
4 slaapk.
3 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Onze tips in je inbox

Nieuwe bijzondere plekken, als eerste weten?

Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.

Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.