Villa Vue Saint Tropez

provence-alpes-cote-d-azur ›
Grimaud,
frankrijk
Provence-Alpes-Côte d'Azur Unieke vakantiehuizen
Familiehuisjes Grote vakantiehuizen
10
5
5

Highlights

Waarom wij dit huis kozen
Vijf slaapkamers met elk een eigen badkamer, en een tuin die in de avond verlicht is met het kasteel van Grimaud op de achtergrond. Dat je van hieruit het dorp in kunt lopen is aan deze kust bijzonder: de meeste villa's met dit uitzicht liggen op een heuvel waar je de auto voor nodig hebt.
- vakantiehuizen specialist bij Villapparte

Omschrijving van de accommodatie

Zoveel luxe....

Villa Vue Saint Tropez ligt op een droom locatie in het hart van de Zuid-Franse charme. In het schilderachtige Grimaud wandel je door geplaveide straatjes, bewonder je het imposante kasteel en geniet je op een terrasje van het ontspannen dorpsleven.

Vlakbij ligt Port Grimaud – een kleurrijke waterstad vol grachten, bootjes en gezellige terrasjes. Ideaal voor een boottocht, een ijsje of een avondje uit eten aan het water.

Zin in zon en zee? De mooiste stranden van de Côte d’Azur, zoals Sainte-Maxime en Pampelonne, liggen op slechts enkele minuten rijden. Perfect voor gezinnen én liefhebbers van stijlvolle beach clubs.

Ook de natuur lonkt: in het groene Massif des Maures kun je wandelen, fietsen en picknicken. Voor elk niveau is er een route – van kindvriendelijk tot sportief.

Villa Vue Saint Tropez is de ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie!

Meer Franse plekken met karakter vind je bij onze vakantiehuizen in Frankrijk.

♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥

Voorzieningen

Goed om te weten

Waar je zit

Op aanvraag
Gasten
10

Direct bij de eigenaar, geen tussenpersoon

Gasten over dit huis
Ook iets voor jullie

Vergelijkbare huizen

Villa Sajona en Villa Berrenda
Eliza was Here
Fuerteventura
· Tiscamanita

Villa Sajona en Villa Berrenda

Villa Sajona en Villa Berrenda zijn twee moderne villa's in Tiscamanita op Fuerteventura, elk met twee slaapkamers en twee badkamers. In de tuin is een barbecue en een eettafel.

  • Twee villa's, elk met 2 slaapkamers
  • Elk 2 badkamers
  • Zwembad en tuin met barbecue
  • Keuken met vaatwasser
  • Kleine huisdieren toegestaan
  • Luchthaven op circa 30 kilometer

Vanaf

Op aanvraag
Villa Petra
Finse Sauna
Provincie
· Donnersbachwald

Villa Petra

Villa Petra is een vrijstaand chalet voor 9 personen op vakantiepark Riesneralm Chalets in Donnersbachwald. Het heeft een Finse sauna in de badkamer en een hottub buiten.

  • 9 personen
  • 4 slaapkamers en 3 badkamers
  • Circa 130 m²
  • Finse sauna en hottub
  • Maximaal 1 huisdier
  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
9 pers.
4 slaapk.
3 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Vakantiehuis Villa Mamba en El Ranchito
Eliza was Here
Andalusië
· Torremolinos

Vakantiehuis Villa Mamba en El Ranchito

Villa Mamba en Villa El Ranchito By Seric zijn twee moderne villa's in Torremolinos aan de Costa del Sol, met een privézwembad in de tuin. Het strand ligt op circa 1 kilometer.

  • Twee villa's: Villa Mamba en Villa El Ranchito
  • Privézwembad in de tuin
  • Strand en centrum op circa 1 kilometer
  • Airconditioning inbegrepen
  • Luchthaven op circa 7 kilometer
  • Huisdieren toegestaan

Vanaf

Op aanvraag
Onze tips in je inbox

Nieuwe bijzondere plekken, als eerste weten?

Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.

Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.