/
Bliss Villa op Nala Village

Bliss Villa op Nala Village

gelderland ›
Warnsveld,
nederland
Provincie Uniek op vakantiepark
Familiehuisjes Huisdieren niet toegestaan
6
3
3

Highlights

Waarom wij dit huis kozen
Drie badkamers op zes personen is wat deze villa onderscheidt van vrijwel alles in dit formaat. Elke slaapkamer heeft er een. Daar komt een eigen sauna en hottub bij, een complete keuken en een terras aan de bosrand. En als je toch onder de mensen wilt, liggen het restaurant, de yogaruimte en de coworking van Nala Village op loopafstand. Dat is een combinatie die je zelden in de Achterhoek vindt.
- vakantiehuizen specialist bij Villapparte

Omschrijving van de accommodatie

Drie slaapkamers met elk een eigen badkamer, sauna en hottub...

Drie slaapkamers met elk een eigen badkamer, voor zes personen. Dat klinkt als een detail, maar het is precies waarom dit huis werkt als twee stellen of een gezin met grote kinderen samen gaan: niemand deelt een badkamer en niemand loopt 's ochtends te wachten.

De leefruimte is royaal, met een zithoek en een keuken die compleet is: vaatwasser, inductie, afzuigkap, magnetron, koelvries en een Nespresso-apparaat. Natuurlijke materialen, zachte kleuren en grote raampartijen, zodat binnen en buiten in elkaar overlopen.

Buiten hoort bij de villa een eigen terras met een loungehoek en een eettafel. De sauna en de hottub zijn van jou alleen. Je zit hier aan de bosrand, en dat merk je vooral vroeg in de ochtend.

Op loopafstand liggen de voorzieningen van Nala Village: yoga, wellness, een restaurant, coworking en gemeenschappelijke ruimtes. Je hebt dus de rust van een eigen huis met iets van een dorp eromheen. Warnsveld ligt naast Zutphen, midden in de Achterhoek.

♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥

Voorzieningen

Goed om te weten

Waar je zit

Vanaf € 132
/ nacht
Prijs afhankelijk van het seizoen en het aantal nachten.
Gasten
6

Direct bij de eigenaar, geen tussenpersoon

Gasten over dit huis
Ook iets voor jullie

Vergelijkbare huizen

Familiehuisjes
Provincie
· Greve in Chianti

Huis Casa Padronale

Huis Casa Padronale is het hoofdhuis van wijngoed Savignola Paolina, een stenen boerderij uit 1780 tussen de wijngaarden, 3 kilometer buiten Greve in Chianti. Met vijf personen heb je hier 190 m2, met een open haard in de woonkamer én in de eetkamer.

  • 5 personen
  • 2 slaapkamers, allebei met eigen badkamer
  • 3 badkamers
  • Zwembad van 16 bij 6 meter, gedeeld met het landgoed
  • Omheinde terrastuin van 1.000 m2, gedeeld
  • Huisdieren toegestaan
5 pers.
2 slaapk.
3 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Familiehuisjes
Provincie
· Warnsveld

Bliss Villa op Nala Village

Bliss Villa is de grootste villa van Nala Village in Warnsveld: zes personen, drie slaapkamers en drie badkamers, met een eigen sauna en hottub aan de bosrand.

  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Eigen sauna en hottub
  • Aan de bosrand in Warnsveld
  • Huisdieren niet toegestaan
6 pers.
3 slaapk.
3 badk.

Vanaf

€ 132 / nacht
Huisdiervriendelijk
Provincie
· Warnsveld

Nature Home op Nala Village

Nature Home is een wellnesswoning van 34 m2 voor twee personen op Nala Village, met een eigen sauna en hottub aan de bosrand. De enige accommodatie hier waar de hond mee mag.

  • 2 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Eigen sauna en hottub
  • Huisdieren toegestaan
  • Vanaf ongeveer 76 euro per nacht
2 pers.
1 slaapk.
1 badk.

Vanaf

€ 76 / nacht
Onze tips in je inbox

Nieuwe bijzondere plekken, als eerste weten?

Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.

Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.