Een vrijstaande, extra luxe bungalow voor zes op Landal De Strabrechtse Vennen, met een eigen zwembad in de tuin dat het hele jaar verwarmd is. Op het overdekte terras staat een buitenkeuken.
Vanaf
Omschrijving van de accommodatie
Het zwembad heeft massagestralen en een jetstream om tegen de stroom in te zwemmen. Binnen zijn drie slaapkamers, een badkamer en suite beneden, en een tweede badkamer met regendouche en een tweepersoons sauna. In de keuken staan een Quooker en een Nespresso-apparaat; buiten kook je in de buitenkeuken.
Landal De Strabrechtse Vennen ligt rond een recreatiemeer bij Someren, tussen de Strabrechtse Heide en Nationaal Park De Groote Peel. Aan het meer is een strand om te zwemmen en te peddelen, en het overdekte zwembad is het hele jaar open. De huizen zijn nieuw gebouwd met duurzame materialen, hebben vloerverwarming en energielabel A+++. Heeze met zijn kasteel en Eindhoven liggen op een korte rit.
Meer accommodaties op dit park vind je op onze pagina over Landal De Strabrechtse Vennen.
♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥
Direct bij de eigenaar, geen tussenpersoon
Een vrijstaande, extra luxe bungalow voor zes op Landal De Strabrechtse Vennen. De badkamer is een kleine wellness: een tweepersoons sauna, een ligbad met whirlpool en een regendouche.
Vanaf
Een vrijstaande luxe bungalow voor vier op Landal De Strabrechtse Vennen, met 114 vierkante meter ruimte, een eigen sauna en een regendouche. Je slaapt op de verdieping, beneden is de woonkamer met open keuken.
Vanaf
Een vrijstaande, extra luxe bungalow voor tien op Landal De Strabrechtse Vennen. Buiten wacht een houtgestookte hottub naast het overdekte terras, binnen een tweepersoons sauna en een ligbad met whirlpool.
Vanaf
Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.
Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.