/
Chalet Tauernlodge XL

Chalet Tauernlodge XL

salzburgerland ›
Piesendorf,
oostenrijk
Provincie Unieke Chalets
Bij skipiste Familiehuisjes
12
5
3

Highlights

Waarom wij dit huis kozen
Acht skigebieden binnen een half uur rijden, en daar zit de sneeuwzekere gletsjer op de Kitzsteinhorn bij. De skibus vertrekt op vierhonderd meter. Het chalet heeft een eigen relaxruimte met Finse sauna en een tuin met de Hohe Tauern erachter. In de zomer begint de Tauern Radweg voor de deur en ligt er een zwembad op een minuut lopen.
- vakantiehuizen specialist bij Villapparte

Omschrijving van de accommodatie

Luxe chalet met uitzicht…

Chalet Tauernlodge XL is een heerlijk vakantiehuis voor grotere groepen. Met name voor de wintersportliefhebbers heeft dit chalet een ideale ligging.

Binnen 30 autominuten zijn er diverse skigebieden te bereiken, waaronder de sneeuwzekere gletsjer op de Kitzsteinhorn. De dichtstbijzijnde skibus vertrekt al op 400 meter van het chalet.

Maar ook in de zomer is Chalet Tauernlodge XL een ideale accommodatie aangezien het zwembad maar 1 minuut lopen is en de Tauern Radweg direct voor de deur start.

En wat dacht je van een dagje Kaprun en Zell am See op de fiets bezoeken? Je hoeft je hier echt geen moment te vervelen.

En dan na een actieve dag in de bergen kun je je volledig ontspannen in je eigen wellnessruimte met moderne Finse sauna en regendouche. Heerlijk toch?

♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥

Voorzieningen

Goed om te weten

Waar je zit

Op aanvraag
/ nacht
Prijs afhankelijk van het seizoen en het aantal nachten.
Gasten
12

Direct bij de eigenaar, geen tussenpersoon

Gasten over dit huis

Wie hier logeerde, vertelt

Tweeentwintig gasten gaven dit chalet een 4,5 uit 5 bij onze partner Villa for You. De losse reviewteksten staan op hun pagina.
Ook iets voor jullie

Vergelijkbare huizen

Familiehuisjes
Provincie
· Greve in Chianti

Huis Casa Padronale

Huis Casa Padronale is het hoofdhuis van wijngoed Savignola Paolina, een stenen boerderij uit 1780 tussen de wijngaarden, 3 kilometer buiten Greve in Chianti. Met vijf personen heb je hier 190 m2, met een open haard in de woonkamer én in de eetkamer.

  • 5 personen
  • 2 slaapkamers, allebei met eigen badkamer
  • 3 badkamers
  • Zwembad van 16 bij 6 meter, gedeeld met het landgoed
  • Omheinde terrastuin van 1.000 m2, gedeeld
  • Huisdieren toegestaan
5 pers.
2 slaapk.
3 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Familiehuisjes
Provincie
· Warnsveld

Bliss Villa op Nala Village

Bliss Villa is de grootste villa van Nala Village in Warnsveld: zes personen, drie slaapkamers en drie badkamers, met een eigen sauna en hottub aan de bosrand.

  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Eigen sauna en hottub
  • Aan de bosrand in Warnsveld
  • Huisdieren niet toegestaan
6 pers.
3 slaapk.
3 badk.

Vanaf

€ 132 / nacht
Huisdiervriendelijk
Provincie
· Warnsveld

Nature Home op Nala Village

Nature Home is een wellnesswoning van 34 m2 voor twee personen op Nala Village, met een eigen sauna en hottub aan de bosrand. De enige accommodatie hier waar de hond mee mag.

  • 2 personen
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • Eigen sauna en hottub
  • Huisdieren toegestaan
  • Vanaf ongeveer 76 euro per nacht
2 pers.
1 slaapk.
1 badk.

Vanaf

€ 76 / nacht
Onze tips in je inbox

Nieuwe bijzondere plekken, als eerste weten?

Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.

Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.