/
/
Tuinkamer de Waterjuffer – B&B de Vrijstaten

Tuinkamer de Waterjuffer – B&B de Vrijstaten

overijssel ›
Kalenberg,
nederland
Provincie Unieke B&B's - Chambres d'Hôtes
Huisdieren niet toegestaan Landelijke vakantiehuizen
2
1
1

Highlights

Waarom wij dit huis kozen
Een B&B-kamer in de voormalige schuur achter het woonhuis, in 2018 verbouwd. Het bed zit in de kastenwand, waardoor er ruimte overblijft voor een echte zithoek. Wat mij betreft is de ligging het verschil: in de luwte van het huis, met riet en bosrand ervoor. In het voorjaar strijken hier libellen en juffers neer, in de zomer zingen de rietzanger en de karekiet.
- vakantiehuizen specialist bij Villapparte

Omschrijving van de accommodatie

Op en top romantisch…

Tuinkamer de Waterjuffer – B&B de Vrijstaten is een luxe en romantisch plekje gelegen in de voormalige schuur aan de achterzijde van het woonhuis.

Deze prachtige B&B heeft een ruime badkamer met luxe douche en toilet en een kleine kitchenette met koelkastje. Verder is het heerlijke 2-persoons bed in een kastenwand geïntegreerd zodat er voldoende ruimte overblijft voor de zithoek.

Tuinkamer de Waterjuffer – B&B de Vrijstaten is ruim en lekker zonnig vanwege de vele ramen en dubbele tuindeuren op het zuidoosten.

Het erf van B&B de Vrijstaten ligt midden in het nationaal park met een fantastisch uitzicht over de wuivende rietpluimen en plassen.

Naast deze romantisch B&B kamer verhuurt B&B de Vrijstaten ook Vakantiehuis de Rietvogel. 2 prachtige accommodaties in een nog mooiere omgeving.

Benieuwd naar andere huizen in Overijssel? Zie ons hele aanbod aan luxe vakantiehuizen in Overijssel.

♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥

Voorzieningen

Goed om te weten

Waar je zit

Op aanvraag
Gasten
2

Direct bij de eigenaar, geen tussenpersoon

Gasten over dit huis
Ook iets voor jullie

Vergelijkbare huizen

Appartement Villa Charlotte
Huisdieren niet toegestaan
Provincie
· Quedlinburg

Appartement Villa Charlotte

Appartement Villa Charlotte is een appartement voor 2 personen op de eerste verdieping van een villa in Bad Suderode, een wijk van Quedlinburg. Vanaf het overdekte balkon kijk je uit over het dorp en de uitlopers van de Harz.

  • 2 personen
  • 1 slaapkamer en 1 badkamer
  • Circa 70 m²
  • Overdekt balkon met uitzicht
  • Quedlinburg (UNESCO) vlakbij
  • Huisdieren niet toegestaan
2 pers.
1 slaapk.
1 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Villa Sajona en Villa Berrenda
Eliza was Here
Fuerteventura
· Tiscamanita

Villa Sajona en Villa Berrenda

Villa Sajona en Villa Berrenda zijn twee moderne villa's in Tiscamanita op Fuerteventura, elk met twee slaapkamers en twee badkamers. In de tuin is een barbecue en een eettafel.

  • Twee villa's, elk met 2 slaapkamers
  • Elk 2 badkamers
  • Zwembad en tuin met barbecue
  • Keuken met vaatwasser
  • Kleine huisdieren toegestaan
  • Luchthaven op circa 30 kilometer

Vanaf

Op aanvraag
Villa Petra
Finse Sauna
Provincie
· Donnersbachwald

Villa Petra

Villa Petra is een vrijstaand chalet voor 9 personen op vakantiepark Riesneralm Chalets in Donnersbachwald. Het heeft een Finse sauna in de badkamer en een hottub buiten.

  • 9 personen
  • 4 slaapkamers en 3 badkamers
  • Circa 130 m²
  • Finse sauna en hottub
  • Maximaal 1 huisdier
  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
9 pers.
4 slaapk.
3 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Onze tips in je inbox

Nieuwe bijzondere plekken, als eerste weten?

Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.

Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.