/
Hertogenvilla Wellness Waterkant

Hertogenvilla Wellness Waterkant

limburg ›
Maastricht,
nederland
Provincie Uniek op vakantiepark
Dormio Huisdiervriendelijke vakantiehuizen
6 personen
3 slaapkamers
3 badkamers

Highlights

Waarom wij dit huis kozen
Een echte aanwinst voor het Villapparte aanbod!
- vakantiehuizen specialist bij Villapparte

Omschrijving van de accommodatie

Op de fiets naar het Vrijthof…

Hertogenvilla Wellness Waterkant is een zeer luxe wellness villa met een eigen buiten wellness én buitenkeuken.

De luxe villa voor 6 personen is gelegen in het prachtige Limburgse landschap en heeft een prachtig uitzicht op het water.

Vanuit het resort ben je binnen 10 minuten in het centrum van Maastricht met zijn gezellige terrassen, prachtige winkels en culinaire restaurants.

Zoek je liever de natuur op dan staat Zuid-Limburg uiteraard bekend om haar prachtige heuvellandschap.

Op het resort heb je de mogelijkheid om (elektrische) fietsen te huren zodat je heerlijk de omgeving kunt ontdekken.

Luxer en leuker vind je ze bijna niet.

♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥

Voorzieningen

Goed om te weten

Waar je zit

Op aanvraag
/ nacht
Prijs afhankelijk van het seizoen en het aantal nachten.
Gasten
6 personen

Direct bij de eigenaar, geen tussenpersoon

Gasten over dit huis

Wie hier logeerde, vertelt

PLACEHOLDER. Zet deze sectie pas zichtbaar zodra er echte, verifieerbare reviews zijn, en voeg dan pas AggregateRating-schema toe.

Ook iets voor jullie

Vergelijkbare huizen

Eliza was here
Lefkas
· Lefkas stad

Vertzamo Villas

Terwijl ik samen met George door de tuin wandel, valt mijn oog op een bordje: "Vineyard Vertzamo". Verrast kijk ik hem aan. Ik wist niet dat hier een wijngaard was. George glimlacht. "Die was er ooit", vertelt hij. Zijn opa verbouwde hier druiven en maakte wijn, maar toen hij ermee stopte, besloten George en zijn broer iets nieuws te creëren.

2 pers.
1 slaapk.
1 badk.

Vanaf

€ 87 / nacht
Eliza was here
Pieria
· Litochoro

Akrotiri Olympus Luxury Suites

Toen ik aankwam bij Akrotiri Olympus Luxury Suites voelde het meteen goed. De zon stond laag boven de Egeïsche Zee en op de achtergrond zag ik de imposante Mount Olympus. Eigenaresse Deppy heette me welkom met een warme glimlach, alsof ik hier al vaker was geweest. Ik nestelde me al snel op een ligbed bij het zwembad, bestelde een frisse cocktail en liet de rust over me heen komen. 's Ochtends begon ik mijn dag met een uitgebreide brunch, waarna ik een wandeling maakte langs zee. Hier lijkt de tijd even stil te staan… precies zoals ik het graag heb.

2 pers.
1 slaapk.
1 badk.

Vanaf

€ 129 / nacht
Eliza was here
Santorini
· Vothonas

Drops Cave Houses

Wandelend door de kleurrijke straatjes van Santorini geniet ik van de Griekse authenticiteit. Als ik om mij heen kijk, zie ik bijzondere witte gebouwtjes, kleurrijke bloemen en een prachtig vergezicht over de zee. Wanneer ik bij een gezellige taverne ben aangekomen besluit ik om een hapje te gaan eten.

2 pers.
1 slaapk.
1 badk.

Vanaf

€ 163 / nacht
Onze tips in je inbox

Nieuwe bijzondere plekken, als eerste weten?

Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.

Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.