Home » Accommodaties » ’t Bakhuisje van Vrouw Holle
Mechelen,
 nederland

't Bakhuisje van Vrouw Holle

’t Bakhuisje van Vrouw Holle is een romantisch vakantiehuis voor 4 personen gelegen aan het einde van een doodlopend weggetje. Deze sfeervolle accommodatie vind je in een stilte- en natuurgebied tussen de dorpjes Mechelen en Epen in Zuid-Limburg. Vanaf hier kijk je geweldig uit over het glooiende landschap van het Geuldal.

  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Gedeelde buiten sauna
  • Huisdieren toegestaan

Het is net het buitenland...

’t Bakhuisje van Vrouw Holle is vooral fantastisch voor diegene die van de natuur houdt én van lekker eten.

De stalen pui in de keuken biedt namelijk toegang tot een overdekt terras (gelegen op het zuiden) en achtergelegen tuin. Hier kun je volledig tot rust komen terwijl je uitkijkt over het Vijlenerbos en het gehucht Bommerig.

Maar in ’t Bakhuisje van Vrouw Holle kun je ook gebruikmaken van een klassieke Outdooroven van Weltevree. Deze unieke en veelzijdige oven is volledig hout gestookt en is te gebruiken als buitenhaard, barbecue of pizza-oven.

Zo maak je heel eenvoudig maaltijden in de buitenlucht. Mocht je nou niet zo’n ervaren pizzabakker zijn dan vind je er ook een kookboek, pizzasteen en verschillende tools.

Hoe mooi is dat?

♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥

Jouw
unieke
overnachting boeken?
Nieuw
bij Villapparte

IJzeren,

nederland

La Croix Valmer,

frankrijk

Filters

Land
Provincie
Personen
Slaapkamers
Badkamers

286