In juli stond Vakantiehuis La Mairie in Teuven in het Middelpunt. Dit oude gemeentehuis is een van de accommodaties van de Smockelaer in Zuid-Limburg. Ik vertelde je toen dat Vakwerkboerderij A gen Beuke, welke het decor was voor de Boer zoekt vrouw Special, nog niet op Villapparte stond.
Inmiddels mag ik met trots zeggen dat dit luxe vakantiehuis voor 20 personen inmiddels ook tot de Villapparte Select huizen behoort.
Als je echt een keer wilt uitpakken dan is dit een waar droomhuis op een prachtige locatie met uitzicht op het Geuldal. Deze unieke vakwerkboerderij met binnenzwembad is omgebouwd tot riante groepsvilla, waarbij aan werkelijk alles is gedacht. Deze villa heeft 5 slaapkamers, allen voorzien van badkamer met zelfs een whirlpool.
In de riante keuken kun je je helemaal uitleven door zelf de meest fantastische maaltijden te bereiden maar je kunt ook een kok voor je laten koken of een kookworkshop volgen.
En dan tenslotte het uitzicht; adembenemend. Je slaapt hier werkelijk in een oase van rust.
Dus ook in Vakwerkboerderij A gen Beuke zullen Maurice en Monique het je aan niets laten ontbreken. Met zekerheid een succesvol verblijf met je gezelschap.
♥ Ontdek, bewonder & geniet ♥