/
Met zwembad
Alle accommodaties

Luxe vakantiehuis met privé zwembad

Een luxe villa met zwembad huren betekent zwemmen wanneer je wilt: geen openingstijden, geen handdoeken op ligbedden en geen andere gasten in het water. Hieronder staan de vakantiehuizen met zwembad die we hebben uitgekozen, van huizen met een verwarmd privézwembad in Brabant en de Achterhoek tot villa’s met zeezicht aan de Côte d’Azur en boerderijen in Toscane. Niet elk zwembad is hetzelfde. Het ene is het hele jaar verwarmd, het andere open van mei tot oktober, en een paar deel je met andere gasten. Dat zetten we per huis in de tekst onder de huizen, zodat je weet wat je boekt. Reis je met een grote groep? Kijk dan ook bij onze grote vakantiehuizen.

88 persoonlijk geselecteerde huizen
88
Sorteer op
Grote vakantiehuizen
Provincie
· Costigliole d'Asti

Villa Loreto

Villa Loreto is een vrijstaande villa uit de 19e eeuw voor 12 personen, op een heuvel tussen wijngaarden bij Costigliole d'Asti in Piëmont. De villa heeft 350 m², een zwembad en een omheind terrein van 5.000 m².

  • 12 personen
  • 4 slaapkamers en 4 badkamers
  • Zwembad van 10 bij 4 meter
  • Omheind terrein van 5.000 m²
  • Panoramazicht op landschap en dorp
  • Asti en Alba op 15 kilometer
12 pers.
4 slaapk.
4 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Familiehuisjes
Provincie
· Riva di Solto

Villa Gau'

Villa Gau' is een moderne villa uit 2023 voor 10 volwassenen aan het Lago d'Iseo, met privézwembad, hot tub en panoramazicht op het meer. Het water ligt op 1 kilometer.

  • 10 personen
  • 5 slaapkamers en 5 badkamers
  • Privézwembad van 11 bij 3 meter
  • Hot tub en poolhouse
  • Panoramazicht op meer en bergen
  • Overdekt parkeren voor 4 auto's
10 pers.
5 slaapk.
5 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Eliza was Here
Ibiza
· Santa Eulalia del Río

Villa S'Argamassa

Villa S'Argamassa is een complex met witte villa's tussen de pijnbomen bij Santa Eulalia del Río op Ibiza. Het zandstrand ligt op circa 80 meter.

  • Witte villa's tussen de pijnbomen
  • Privézwembad
  • Zandstrand op circa 80 meter
  • 15 eenheden in het complex
  • Receptie, snackbar en bar
  • Huisdieren niet toegestaan

Vanaf

Op aanvraag
Eliza was Here
Andalusië
· Álora

Villa Bellido

Villa Bellido ligt tussen olijf- en fruitbomen bij Álora in Andalusië. Je hebt een privézwembad met uitzicht over de groene vallei en twee slaapkamers.

  • 2 slaapkamers
  • Privézwembad met panoramisch uitzicht
  • Tussen olijf- en fruitbomen
  • Leefkeuken en zithoek
  • Álora op een paar minuten rijden
  • Huisdieren niet toegestaan
2 slaapk.

Vanaf

Op aanvraag
Eliza was Here
Andalusië
· Benalmádena

Villa Riga

Villa Riga is een stijlvolle privévilla met eigen zwembad in Benalmádena aan de Costa del Sol. Je zit op een rustig plekje vlak bij het centrum, tussen Málaga en Marbella.

  • Privévilla met eigen zwembad
  • Zoutwaterzwembad van 8 bij 5 meter
  • Centrum en treinstation op 600 meter
  • Strand op circa 2 kilometer
  • Parkeergarage en gratis wifi
  • Huisdieren toegestaan

Vanaf

Op aanvraag
Familiehuisjes
Apulië
· Gallipoli

Villa Incoronata

Villa Incoronata is een historische villa voor 10 personen met privézwembad, omgeven door bomen en velden bij Nardò in het zuiden van Apulië. Het strand ligt op 3 kilometer. Lecce is 24 kilometer rijden.

  • 10 personen
  • 4 slaapkamers en 3 badkamers
  • Privézwembad van 6 bij 14 meter
  • Omheinde tuin van 6.000 m²
  • Zandstrand op 3 kilometer
  • 1 klein huisdier welkom
10 pers.
4 slaapk.
3 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Familiehuisjes
Baden-Württemberg
· Heitersheim

Luxe Schwarzwaldchalet Heitersheim

Luxe Schwarzwaldchalet Heitersheim is een houten chalet uit 2023 voor 8 personen (6 volwassenen en 2 kinderen) in Heitersheim, aan de rand van het Zwarte Woud. Het chalet van circa 270 m² heeft een sauna, een hot tub en gebruik van een verwarmd buitenzwembad.

  • 6 volwassenen en 2 kinderen
  • 3 slaapkamers, elk met eigen badkamer
  • Sauna en hot tub
  • Verwarmd buitenzwembad van 10 bij 5 meter (gedeeld)
  • Circa 270 m², bouwjaar 2023
  • Eén hond welkom
8 pers.
3 slaapk.
3 badk.

Vanaf

€ 413 / nacht
Duurzaam op vakantie
Provincie
· Someren

Bungalow met zwembad Strabrechtse Vennen 6ELZ

Een vrijstaande, extra luxe bungalow voor zes op Landal De Strabrechtse Vennen, met een eigen zwembad in de tuin dat het hele jaar verwarmd is. Op het overdekte terras staat een buitenkeuken.

  • 6 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Privézwembad en sauna
  • Huisdiervrij
6 pers.
3 slaapk.
2 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Familiehuisjes
Provincie
· Greve in Chianti

Huis Casa Padronale

Huis Casa Padronale is het hoofdhuis van wijngoed Savignola Paolina, een stenen boerderij uit 1780 tussen de wijngaarden, 3 kilometer buiten Greve in Chianti. Met vijf personen heb je hier 190 m2, met een open haard in de woonkamer én in de eetkamer.

  • 5 personen
  • 2 slaapkamers, allebei met eigen badkamer
  • 3 badkamers
  • Zwembad van 16 bij 6 meter, gedeeld met het landgoed
  • Omheinde terrastuin van 1.000 m2, gedeeld
  • Huisdieren toegestaan
5 pers.
2 slaapk.
3 badk.

Vanaf

Op aanvraag
Eliza was Here
Noord-Portugal
· Travanca de Lagos

Quinta do Moreira

Quinta do Moreira telt twee villa's op het Portugese platteland bij Travanca de Lagos, met een zoutwaterzwembad en de Serra da Estrela aan de horizon. De eigenaren zijn Nederlanders die hier neerstreken.

  • 6 personen per villa
  • 3 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Privezwembad met zout water
  • Twee villa's: Clementina en Oliveira
  • Nederlandse eigenaren
6 pers.
3 slaapk.
3 badk.

Vanaf

€ 112 / nacht
Eliza was Here
Azoren
· Ponta Delgada

Quinta dos 10

Quinta dos 10 is een boerderij van tien hectare op Sao Miguel, met sinaasappelboomgaarden, groene valleien en een zwembad tussen de natuur. Eigenaar Antonio staat je bij aankomst zelf op te wachten.

  • Tot 4 personen per villa
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Buitenzwembad met ligstoelen
  • Drie losse villa's op het landgoed
  • Het hoogste gastcijfer van onze Portugese selectie
4 pers.
2 slaapk.
1 badk.

Vanaf

€ 113 / nacht
Eliza was Here
Algarve
· Boliqueime

Sunrise Villa

Sunrise Villa is een vrijstaande villa in Portugese stijl bij Boliqueime, met een groot zwembad en een omheinde tuin. Acht personen, vier slaapkamers, en de stranden van de Algarve op een kwartier rijden.

  • 8 personen
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • Groot prive zwembad met ligbedden
  • Omheinde tuin met veel privacy
  • Rolstoeltoegankelijk met aangepaste badkamer
8 pers.
4 slaapk.
3 badk.

Vanaf

€ 57 / nacht
Eliza was Here
Madeira
· Arco da Calheta

Rosinha's House

Rosinha's House is een rustieke villa in Arco da Calheta op Madeira, met stenen muren, een privezwembad en uitzicht op zee. Een week lang is het huis helemaal van jou.

  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • Privezwembad met zeezicht
  • Huisdieren toegestaan
  • Zandstrand op vier kilometer
4 pers.
2 slaapk.
1 badk.

Vanaf

€ 126 / nacht
Familiehuisjes
Provincie
· Montefiascone

Casa Riccardo

Casa Riccardo is een appartement in landhuis Podere La Cavallara bij Montefiascone, op anderhalve kilometer van het Meer van Bolsena. Zoutwaterzwembad, hottub en fietsen te gebruiken, en Rome op vijfentachtig kilometer.

  • 8 personen
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Zoutwaterzwembad van 12 bij 6 meter
  • Hottub op het landgoed
  • Maximaal een huisdier toegestaan
8 pers.
3 slaapk.
2 badk.

Vanaf

€ 136 / nacht
Familiehuisjes
Provincie
· Gaiole in Chianti

Appartement La Farfalla

Appartement La Farfalla ligt op Podere La Massa tussen de olijfgaarden van de Chianti, met uitzicht over de heuvels. Elk appartement heeft hier een eigen buitenruimte die met heggen is afgeschermd.

  • 6 personen
  • 2 slaapkamers en een divanbed
  • 1 badkamer
  • Gedeeld zwembad op het landgoed
  • Eigen buitenruimte met heggen eromheen
  • Maximaal een huisdier toegestaan
6 pers.
2 slaapk.
1 badk.

Vanaf

€ 114 / nacht
Familiehuisjes
Provincie
· Porto Valtravaglia

Appartement Hermitage

Appartement Hermitage ligt in het centrum van Porto Valtravaglia, op honderdvijftig meter van het Lago Maggiore. Een kindvriendelijke residentie met een zwembad van 25 bij 12 meter en een kinderbad.

  • 5 personen
  • 2 slaapkamers en een divanbed
  • 1 badkamer
  • Gedeeld zwembad van 25 bij 12 meter
  • Het meer op honderdvijftig meter
  • Huisdieren niet toegestaan
5 pers.
2 slaapk.
1 badk.

Vanaf

€ 79 / nacht
Je bekijkt 10 van 88 huizen

Luxe vakantiehuis met zwembad in Nederland

Op Landal De Strabrechtse Vennen bij Someren heeft de Bungalow met zwembad 6ELZ voor zes een eigen zwembad in de tuin dat het hele jaar verwarmd is, met massagestralen en een jetstream om tegen de stroom in te zwemmen. Er is ook een sauna en een buitenkeuken op het overdekte terras. Huisdieren mogen hier niet mee. In de Achterhoek, in Hengelo, is het privézwembad van de Unbrick One Sauna & Zwembad – De Weelderik ook het hele jaar verwarmd, bij een duurzaam huis voor vier met een opgiet- en infraroodsauna.

Op vakantiepark Mooi Schoorl staat Vakantiehuis Mooi Schoorl 17, een huis voor vier met een privézwembad in de tuin en een bubbelbad in de badkamer. Restaurants en winkels liggen op zo’n honderd meter, het strand op vijf kilometer, en je hond mag mee. Op Harderwold Villa Resort in Zeewolde heeft Vakantievilla Water nummer 561 voor acht een verwarmd privézwembad, open van 1 april tot en met 31 oktober, met een jacuzzi, een sauna en een eigen aanlegsteiger. De tuin is maar gedeeltelijk omheind en ligt aan het water, iets om op te letten met kleine kinderen.

In Zuid-Limburg ligt ’t Groeëte Hoes van Beaujean Vacances, een huis voor tien in het stiltegebied bij Mechelen, met holle wegen en hoogstamboomgaarden om je heen. Het verwarmde buitenzwembad is open van 1 april tot 30 september. Elk van de vier slaapkamers heeft een eigen badkamer, en je hond mag mee.

Met een binnenzwembad

Wil je zeker weten dat je kunt zwemmen, wat het weer ook doet, kies dan een binnenzwembad. In Badhuis Bruis Pool op Dormio Resort Nieuwvliet-Bad, vlak bij zee, loop je vanuit de hal je verwarmde privé binnenzwembad in, van 4,40 bij 2,80 meter. Het huis is voor acht, met vier slaapkamers en vier badkamers. In Wekerom op de Veluwe heeft de Veluwe Villa met Binnenzwembad & Wellness voor twaalf een binnenzwembad, een sauna en zes badkamers. Het is een twee-onder-een-kap, dus je hebt buren onder hetzelfde dak.

Luxe villa met zwembad in Frankrijk

Op een heuveltop bij Les Issambres aan de Côte d’Azur staat Villa Belenos, voor twaalf personen, met een infinity zwembad waarin het water in de zee lijkt over te lopen. Het nadeel van dat uitzicht: je rijdt elke dag de heuvel op en af. Op loopafstand van het dorp Lorgues in de Provence ligt Villa Mas de la Peirouard voor acht, met een privézwembad in een omheinde tuin die groot genoeg is om te voetballen. Er mag één huisdier mee.

Bij La Croix-Valmer, op 1,4 kilometer van de stranden en twaalf kilometer van Saint-Tropez, heeft Villa La Neptune voor acht een privézwembad dat je buiten het hoogseizoen tegen betaling kunt laten verwarmen. De villa wordt alleen aan familiegroepen verhuurd. In Sainte-Maxime ligt Domaine L’Oiseau Bleu Gîte op 800 meter van het strand La Nartelle, met een omheinde tuin van 1500 vierkante meter en een zwembad met alarmbeveiliging. Eerlijk is eerlijk: het huis staat op het domein van de eigenaren, en op momenten dat jij er niet bent, kunnen zij het zwembad gebruiken.

Villa met zwembad in Italië

In de Chianti is Vakantiehuis Il Poggio een boerderij waar je met twaalf personen twee wooneenheden boekt, elk met een eigen keuken, en samen een zwembad van 12 bij 6 meter deelt dat open is van 10 mei tot 4 oktober. Bij Montegonzi staat Herenhuis Poggio Cuccule, een stenen huis uit de achttiende eeuw voor tien of zestien personen, op tienduizend vierkante meter eigen omheind terrein. Het zwembad is open van eind april tot half oktober, langer dan bij de meeste huizen in Toscane.

In de Monferrato in Piemonte is het privézwembad van 12 bij 5 meter bij Landhuis Tenuta Margherita het hele jaar open, in een landhuis uit 1905 voor tien personen. Twee van de vijf slaapkamers zijn wel doorloopkamers. Ook in Piemonte heeft Villa Sarezzano voor tien een privézwembad van 12 bij 6 meter op vijfduizend vierkante meter omheind terrein, open van 23 mei tot 3 oktober, en binnen een hottub en een infraroodsauna.

Portugal en Oostenrijk

Bij Boliqueime in de Algarve staat Sunrise Villa, een vrijstaande villa voor acht met een groot privézwembad en een omheinde tuin waar niemand langsloopt. De villa is rolstoeltoegankelijk, met een aangepaste badkamer. Het strand ligt op veertien kilometer, dus een huurauto heb je nodig. En in Stiermarken liggen de Kreischberg Pool Villas op honderd meter van het dalstation, met bij elke woning een eigen Finse sauna en, afhankelijk van de categorie, een verwarmd privézwembad of buitenbad. Zwemmen na het skiën kan hier dus ook.

Nog aan het oriënteren?

Onze collecties

Geen filters op prijs of sterren, maar op sfeer. Handig als je nog niet precies weet wat je zoekt.

Collectie
Aan het water
107 huizen
Collectie
Met sauna
129 huizen
Collectie
Midden in de natuur
162 huizen
Collectie
Romantisch weg
127 huizen
Collectie
Groot & voor groepen
120 huizen
Collectie
Aan de piste
66 huizen
Blader per gebied

Populaire regio’s

Veluwe
20 huizen
Zeeland
40 huizen
Ardennen
88 huizen
Limburg
11 huizen
Toscane
10 huizen
Tirol
10 huizen

Privé of gedeeld zwembad?

Bij de meeste huizen op deze pagina is het zwembad alleen voor jou. Bij een paar niet, en dat is goed om vooraf te weten:

  • Gedeeld: bij Huis Casa Padronale in de Chianti deel je het zwembad van 16 bij 6 meter met de andere gasten van het landgoed. Bij de Lodge met zwembad en privé hottub bij Durbuy is de hottub van jou, maar het zwembad deel je.
  • Bijna privé: bij Domaine L’Oiseau Bleu Gîte kunnen de eigenaren het zwembad gebruiken op momenten dat jij er niet bent. Bij Il Poggio is het zwembad van jullie alleen, maar de derde wooneenheid van de boerderij wordt apart verhuurd, dus er kunnen andere gasten op het terrein zijn.
  • Per categorie: bij de Kreischberg Pool Villas hangt het van de categorie af of je een zwembad of een buitenbad krijgt.

Wanneer is het zwembad open?

Veel buitenzwembaden zijn alleen in het seizoen open, ook in Zuid-Europa. Bij de huizen in Toscane en Piemonte op deze pagina is dat grofweg van mei tot begin oktober, bij ’t Groeëte Hoes van april tot en met september. Wil je in het voor- of najaar zwemmen, kies dan een zwembad dat het hele jaar verwarmd is, zoals bij de Bungalow met zwembad 6ELZ, De Weelderik of Tenuta Margherita, of een binnenzwembad. Bij sommige huizen kun je het zwembad buiten het hoogseizoen laten verwarmen tegen betaling; vraag dat na bij het boeken.

Met kinderen

Een privézwembad is met kinderen fijn: je hebt ze altijd in het zicht en er zijn geen vreemden in het water. Let wel op de omheining. Bij Domaine L’Oiseau Bleu Gîte heeft het zwembad een alarm, bij Villa Mas de la Peirouard en Sunrise Villa is de tuin omheind. Bij Vakantievilla Water nummer 561 ligt de tuin aan het water en is hij maar gedeeltelijk omheind. Meer huizen voor gezinnen staan op onze pagina kindvriendelijke vakantiehuizen.

Waarom deze huizen

Op deze pagina staan huizen waar het zwembad bij het huis hoort, of waar we duidelijk zeggen wanneer je het deelt. We noemen de openingsperiode als de verhuurder die opgeeft, en zeggen erbij als een huis lastig bereikbaar is of de hond niet mee mag. Je boekt bij het park of de aanbieder zelf; Villapparte rekent geen extra kosten.

Voor meer inspiratie in Zuid-Frankrijk lees je onze blog met 10 luxe vakantiehuizen met een zwembad in Frankrijk. En zoek je naast een zwembad ook een sauna, kijk dan bij de vakantiehuizen met sauna.

Veelgestelde vragen

Vragen over een vakantiehuis met zwembad

Is het zwembad echt privé, of deel je het met andere gasten?

Bij de meeste huizen op deze pagina is het zwembad alleen voor jou, zoals bij de Bungalow met zwembad 6ELZ, Villa Belenos en Sunrise Villa. Bij Huis Casa Padronale in de Chianti deel je het met de andere gasten van het landgoed, en bij Domaine L’Oiseau Bleu Gîte kunnen de eigenaren het gebruiken als jij er niet bent. Dat staat bij elk huis in de tekst.

Waar vind je een luxe vakantiehuis met zwembad in Nederland?

In Brabant op Landal De Strabrechtse Vennen, in Noord-Holland op vakantiepark Mooi Schoorl, in Flevoland op Harderwold Villa Resort, in de Achterhoek in Hengelo, in Zeeland op Dormio Resort Nieuwvliet-Bad, op de Veluwe in Wekerom en in Zuid-Limburg bij Mechelen in ’t Groeëte Hoes.

Welke zwembaden zijn verwarmd of het hele jaar open?

Het privézwembad van de Bungalow met zwembad 6ELZ en van De Weelderik is het hele jaar verwarmd, en bij Landhuis Tenuta Margherita in Piemonte is het zwembad het hele jaar open. Badhuis Bruis Pool en de Veluwe Villa hebben een binnenzwembad. Bij ’t Groeëte Hoes en Vakantievilla Water nummer 561 is het verwarmde buitenzwembad van april tot het najaar open.

Is een vakantiehuis met zwembad geschikt voor kinderen?

Ja, mits je let op de omheining en de diepte. Bij Domaine L’Oiseau Bleu Gîte is het zwembad beveiligd met een alarm, en bij Villa Mas de la Peirouard en Sunrise Villa is de tuin omheind. Bij Vakantievilla Water nummer 561 ligt de tuin aan het water en is hij maar gedeeltelijk omheind.

Welk vakantiehuis met zwembad is geschikt voor een grote groep?

Herenhuis Poggio Cuccule in Toscane boek je voor tien of zestien personen. Voor twaalf zijn er Vakantiehuis Il Poggio in de Chianti, Villa Belenos aan de Côte d’Azur en de Veluwe Villa met Binnenzwembad in Wekerom, en voor tien ’t Groeëte Hoes, Tenuta Margherita en Villa Sarezzano.

Kan ik met mijn hond in een vakantiehuis met zwembad?

Bij een deel van de huizen. In Vakantiehuis Mooi Schoorl 17, ’t Groeëte Hoes, Il Poggio, Villa Sarezzano en Herenhuis Poggio Cuccule (maximaal twee) mag je hond mee, en in Villa Mas de la Peirouard één huisdier. In de Bungalow met zwembad 6ELZ, Badhuis Bruis Pool, Villa Belenos, Villa La Neptune en Tenuta Margherita niet.

Onze tips in je inbox

Nieuwe bijzondere plekken, als eerste weten?

Fanny deelt nieuwe selecties, seizoenstips en persoonlijke aanbevelingen. Geen spam. Uitschrijven kan altijd.

Je gegevens worden niet gedeeld. Lees de privacyverklaring.

Gerelateerde artikelen